На Львівщині 10-річний хлопчик на скутері влетів під потяг


На Львівщині 10-річний хлопчик на дитячому кросовому мотоциклі потрапив під пасажирський поїзд Київ — Івано-Франківськ. Сталося це на нерегульованому залізничному переїзді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами свідків, хлопець їхав сільською дорогою, перегнав потяг, виїхав на переїзд, якусь мить почекав і аж тоді натиснув на газ. Машиніст сигналив, але марно. «Він їхав, перегнав поїзд, став і, видно, хотів перед поїздом переїхати, щось так виглядає», — розповів очевидець Богдан Рура.


Відео10-річний хлопчик на дитячому мотоциклі потрапив під поїзд на Львівщині

Хотів проскочити перед потягом, та не встиг. На Львівщині 10-річний хлопчик на дитячому кросовому мотоциклі потрапив під пасажирський поїзд Київ-Івано-Франківськ. Сталося це на нерегульованому залізничному переїзді. За словами свідків, хлопець їхав сільською дорогою, перегнав потяг, виїхав на переїзд, якусь мить почекав і аж тоді натиснув на газ. Машиніст сигналив, але марно. Хлопця з тяжкою травмою голови шпиталізували. За його життя борються лікарі. 

10-річний хлопчик на дитячому мотоциклі потрапив під поїзд на Львівщині

Хлопця з тяжкою травмою голови шпиталізували, за його життя борються лікарі. Відомо, що дитина зі Львова, у село приїхав до бабусі на літні канікули.

Напередодні мікроавтобус із 18 пасажирами потрапив під товарний потяг на Буковині. Трапилося це в селі Мамаївці. Попри увімкнені світлові та звукові сигнали на нерегульованому залізничному переїзді, водій не зупинився, і товарний поїзд просто зніс мікроавтобус. Двоє пасажирів загинули одразу, ще сімох шпиталізували, троє з них — у реанімації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *