На місці згорілого табору "Вікторія" в Одесі знайшли рештки кісток


В Одесі на місці згорілого дитячого табору «Вікторія» експерти знайшли рештки кісток.

Про це повідомляє місцеве видання Думская із посилання на батька загиблої у пожежі дівчинки Олексія Мазура.

За його словами, на місці трагедії знайшли частину щелепи та інші кістки. Кому вони належать, будуть з’ясовувати в Одеському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Суд призначив проведення незалежної комплексної експертизи на місці пожежі за ініціативою Олексія Мазура. До цього залучені фахівці Міжнародного інституту експертиз з Естонії.

Нагадаємо, в ніч проти 16 вересня 2017 року в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі згоріла двоповерхова дерев’яна будівля. Внаслідок чого загинуло троє дітей. Ще двоє потрапили в лікарню. Як заявляв генпрокурор Юрій Луценко, до відповідальності в пожежі залучаються заступниця мера, яка мала стежити за технічним станом об’єктів, директор табору, співробітниця, яка відповідала за пожежний стан, а також керівник відділу ДСНС та інспектор, який проводив перевірку. 24 квітня суд виніс перший судовий вирок щодо трагедії в дитячому таборі “Вікторія”. Виховательку закладу, яка відповідала за протипожежну безпеку засудили до трьох років ув’язнення умовно.


ВідеоБатьки загиблих під час пожежі у таборі «Вікторія» дівчат поховали саме своїх дітей

Це підтвердили харківські судово-медичні спеціалісти, які проводили незалежну експертизу. На ексгумації та додатковій перевірці наполягали батьки. Сумніви закралися у батька покійної Соні Мазур. Перед відпочинком у дитячому таборі дівчинці видалили кілька зубів. Натомість в описах експертизи тіла, яке видали батькам для поховання, було вказано інше.

Батьки загиблих під час пожежі у таборі "Вікторія" дівчат поховали саме своїх дітей

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *