На паркет "Танців з зірками" вийде "Опер за викликом" ВишняковЕстафета учасників нового сезону легендарних оновлених «Танців з зірками» #танціззіркамиchallenge підійшла до свого екватора.

Уже прийняли виклик вийти на знаменитий паркет «Танців з зірками» грузинський красень Іраклі Макацарія, телеведуча Маша Єфросиніна, всесвітньо відомий боксер Денис Берінчик, майстер спорту зі спортивної аеробіки і тренер Аніта Луценко, гуморист і тренер «Ліги сміху» Ігор Ласточкін, солістка гурту «НЕАНГЕЛИ» Слава Камінська.

Сьогодні стало відомо ім’я сьомого учасника нового сезону танцювального проекту. Виклик #танціззіркамиchallenge від Слави Камінської прийняв актор і виконавець головної ролі в серіалі «Опер за викликом» на каналі «2+2» Павло Вишняков. На своїй сторінці в соцмережі Павло опублікував відео, в якому погодився стати учасником проекту, а також передав виклик україно-болівійській співачці Michelle Andrade.

 

Всем привет Друзья, я принимаю #танцiззiркамиchallenge от @babaslavka Вы увидите меня в качестве участника нового сезона @tanci1plus1 на @1plus1_ua Передаю challenge @mishvirmish До встречи на главном танцполе страны

Публикация от Вишняков Павел (@vishniakov_pavel_)

«Мою «танцювальну кар’єру» цілком можна охарактеризувати відомим висловом «чоловіки не танцюють». Звичайно, всі актори навчаються азам хореографії в університетах. Одного разу я навіть виконував одну з головних ролей у мюзиклі, де було багато танцювальних постановок. Але все ж вийти на паркет танцювального проекту — для мене виклик. Я радий, що тепер у мене буде можливість проявити себе не тільки в ролі брутального капітана Артема Трофимова, але і показати свій більш романтичний бік», — коментує Павло.

Таким чином, сьогодні стали відомі імена половини зіркового складу учасників нового сезону легендарного проекту. З ким із професійних танцівниць вийде на паркет Павло Вишняков, глядачі телеканалу «1+1» побачать у новому сезоні «Танців з зірками».

Новий сезон легендарного оновленого проекту «Танці з зірками» глядачі телеканалу «1+1» зможуть побачити вже цієї осені.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *