На узбережжі Азовського моря врятували 86 людей, які застрягли через сильний вітер та зливу


28 липня у місті Приморськ та на Обитічній косі, що на узбережжі Азовського моря, через сильний вітер та зливу розмило дорогу та утворилися промоїни. Через це у піску застрягли десятки автомобілів та людей.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

У Приморську поблизу бази відпочинку «Автотурист» застрягли 11 легкових автомобілів та 46 людей, з них – дев’ятеро дітей. Рятувальники витягли машини застряглих відпочивальників за допомогою тросів та спецавтомобіля.

На Обиточній косі також розмило дорогу через шторм та коливання рівня води. Там застрягли 24 автомобілів та 40 людей. Їх визволяли співробітники Бердянського лісового господарства за допомогою трактора МТЗ та УАЗу.

Загалом вдалося врятувати 86 людей та витягти з піску 36 автівок. Внаслідок інцидентів ніхто не  постраждав.

Раніше повідомлялося, що найближчими днями в Україні періодично йтимуть грозові дощі, які чергуватимуться з теплою і сонячною погодою. Ближче до наступних вихідних опадів стане менше, а на півдні та сході буде спека до 37 градусів. 


ВідеоБіля берегів курорту на Азовському морі виник смерч

Рідкісне природнє явище на свої телефони зняли відпочивальники на пляжі Бердянська і ховатися не поспішали. Рятувальники заспокоїли: стихія людям не загрожувала. Мовляв, це був водяний смерч, який виникає лише у морі — між грозовою хмарою і поверхнею води. 

Біля берегів курорту на Азовському морі виник смерч

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *