Найбільше падіння в історії: Facebook за один день втратила понад 100 млрд доларів


Акції Facebook за один день впали на 19%, компанія втратила на фондовій біржі понад 100 млрд доларів. Це є найбільшим падінням не лише в історії Facebook, але й будь-якої компанії у світі, яка торгує своїми акціями на фондовій біржі.

Про це повідомляє The Washington Post.

Акції Facebook  різко впали після публікації квартального звіту компанії. В ньому йдеться, що виручка компанії за три місяці виросла на 42% і перевищила $13 млрд, але аналітики розраховували, що цей показник буде вище.

Окрім того, фінансовий директор Facebook Девід Вейнер заявив про зниження темпів зростання виручки в третьому і четвертому кварталах.

У Facebook це пов’язують зі зміною політики конфіденційності даних користувачів соцмережі, що зменшить прибутки компанії від реклами.

Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50 мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Після цього компанія та Facebook опинилися в центрі світового скандалу.

Як з’ясувалось, метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. Зрештою компанія з аналізу даних Cambridge Analytica оголосила про припинення своєї роботи.

Засновник Facebook Цукерберг погодився виступити у Європарламенті з приводу скандалу з Cambridge Analytica. Під час слухань 22 травня він визнав, що соціальна мережа не доклала усіх необхідних зусиль, щоб завадити розповсюдженню фейкових новин, іноземному втручанню у вибори та зловживанню інформацією користувачів. «Ми не в достатній мірі усвідомлювали нашу відповідальність. Це була помилка, і я за це вибачаюсь», — сказав він.

У липні британський уряд виставив Facebook штраф у розмірі понад $ 600 тисяч через співпрацю з Cambridge Analytica, що призвело до витоку персональних даних мільйонів користувачів.


ВідеоУ США розпочали розслідування у справі щодо витоку даних з Facebook

Про це пише агенція «Блумберг». За її джерелами, справою нині займається Федеральна торговельна комісія США. Facebook обвинувачують у порушенні умов конфіденційності користувачів. Насамперед комісію цікавлять системи захисту соцмережі. Після скандалу Facebook втратив щонайменше 60 мільярдів доларів.

У США розпочали розслідування у справі щодо витоку даних з Facebook

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *