Найбільший український гриб селяни хотіли обміняти на більярд


Найбільший в Україні гриб і один із найбільших у світі знайшли в селі Дрозди на Київщині. Важить він близько 20 кілограмів, а виріс просто на городі в селян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Галина і Валентина засіяли огірки, щоби потім їх продавати, але огірки всі пропали. Натомість виріс диво-гриб, який жінкам нести було несила – викликали голову сільради на мопеді. «Здобич» відвезли до будинку культури, бо «такого в нашому селі ще ніколи не було». «Ми хотіли поділити, але тоді діти прийшли, фотографуватися біля нього і людей дуже багато було», — розповідають жінки.


ВідеоНа Київщині знайшли один із найбільших у світі грибів

У селі Дрозди знайшли гігантський гриб. Важить він близько двадцяти кілограмів. Виріс просто на городі в селян. Чи потрапив гриб-рекордсмен до Книги рекордів – далі у ТСН.

На Київщині знайшли один із найбільших у світі грибів

Дівчата з місцевого співочого колективу навіть зібралися написати пісню про гриба-гіганта, бо поки що нічого про гриби в їхньому репертуарі немає. Грибівниця Антоніна каже, що цей сорт гриба, як їм колись сказав гість села, не з дешевих. «За кордоном дуже-дуже цінуються. І він їх забрав, нам дав на пляшку, і забрав», — каже вона. Гриба-рекордсмена теж хотіли продати та купити натомість більярд.

У селі Дрозди 900 людей, 200 з них діти. Найбільша розвага – це більярд, а стіл мають лише один. «Ви розумієте, 7-річні дітки стоять у черзі пограти у більярд», — каже директор дому культури. Але з планами селян сталася халепа – гриб згнив, продавати тепер нічого.


Фотогалерея

На Київщині знайшли гриб-гігант вагою майже 18 кг (5 фото)

Тих, хто фіксує рекорди, теж ніхто не викликав, хоча шанси увічнити досягнення були. Найбільший у світі гриб іншого сорту – армілярія. Її ніхто не зважував, бо не зривав, а ідентичний дощовик найбільший знаходили в Британії вагою лише 2 кілограми. «Ми просто не знали, куди звернутися», — виправдовуються селяни. Тепер знахідка залишиться тільки на фото, а на більярд чекатимуть спонсора чи нового схожого гриба.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *