Наркобарон у Колумбії оголосив винагороду 70 тисяч доларів за голову собаки


Колумбійська поліція намагається захистити легендарну вівчарку від мафії. Собака на ім’я Сомбра, або Тінь, посприяла арешту майже 250 злочинців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У легендарної вівчарки напрочуд гарний нюх, і за шість років роботи в поліції вона знайшла чимало кокаїну. Одна з останніх знахідок – майже 10 тонн наркотиків, котрі належали найбільшій банді Колумбії. 

Її ватажка настільки розлютила втрата кокаїну, що він призначив винагороду за голову вівчарки. Тому, хто вб’є Сомбру, злодій обіцяє аж 70 тисяч доларів. Щоб уберегти собаку, поліція тимчасово перевела її на службу до столиці й узяла під охорону.


ВідеоКолумбійська мафія оголосила винагороду за голову вівчарки, яка знайшла 10 тонн кокаїну

Полювання на героя — колумбійська поліція намагається захистити легендарну вівчарку від мафії. Собака на ім’я Сомбра або Тінь посприяла арешту майже двох із половиною сотень злочинців. У легендарної вівчарки напрочуд гарний нюх, і за шість років роботи у поліції вона знайшла чимало кокаїну. Одна з останніх знахідок — майже 10 тонн наркотиків, належала найбільшій банді Колумбії. Її ватажка настільки розлютила втрата кокаїну, що він призначив винагороду за голову вівчарки. Тому, хто вб’є Сомбру, обіцяє аж 70 тисяч доларів. 

Колумбійська мафія оголосила винагороду за голову вівчарки, яка знайшла 10 тонн кокаїну

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *