Негайна допомога потрібна ВладиславуНезадовго після випускного минулого року Шуляка Владислав захворів. Загадкова температура, яка не піддавалась лікам, і купа досліджень, які на давали можливість встановити точний діагноз і розпочати дієве лікування.

«У Черкаській онкогематологічній лікарні встановили діагноз: Гостра мієлоїдна лейкемія.  Для сім’ї це було ударом. Владислав пройшов курс лікування — 4 хіміотерапії. Після лікування стан Влада покращився, ми досягли 1-ремісії .  26. 06.18 були переведені до Київського Центру Онкогематології та ТКМ ,,Охматдит»», — розповідають рідні юнака.

Надалі лікарі наполеглево рекомендують провести трансплантацію кісткового мозку. У юнака є донор – рідна сестра. Тож операцію будуть проводити в Україні, але потрібно купувати самостійно дороговартісні ліки.

«Сума для лікування складає 350 тисяч грн. Для родини такі витрати завеликі, тож змушені звертатися до вас за фінансовою допомогою. Після дороговартісного курсу лікування, лікарі гарантують повне видужання, дуже просимо допомогти молодому хлопцю здолати цю страшну хворобу і повернутися до повноцінного життя», — просять рідні Владислава.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ каркти 5168 7573 4850 3535

Шуляка Юрій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *