Негода в Києві накрутила ціни на таксі до 200 грн за мінімальну відстань


Київ знову захлинувся у воді – затяжна злива з градом зупинила рух машин і громадського транспорту, а водоспади на сходах та залиті по стелю підземні переходи додали клопоту пішоходам. Негоду користувачі інтернету назвали столичним апокаліпсисом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Стихія вирувала приблизно годину, валила дерева і рекламні щити, затоплювала вулиці. Автомобільний шлях під мостом на Дорогожичах став непроїздним. Журналіст «1+1» Влад Сидоренко ризикнув виміряти глибину: пройшов усього 15 метрів, а води вже було по пояс. Майже так само залило пішохідні переходи біля станцій метро «Шулявська» та «Політехнічний інститут». «Такого ще не було, це вперше таке», — зізнаються тамтешні продавчині, а перехожі радять їм продавати надувні човні, мовляв, цей товар мав би попит.


ВідеоЗатяжна злива з градом зупинила рух транспорту в Києві

Вирувала стихія приблизно годину. Валила дерева і рекламні щити, затоплювала вулиці й пішохідні переходи. Негода вже традиційно несе заробіток столичним таксистам. Але з’явився після негоди й альтернативний вид транспорту: кілька відчайдухів вийшли на дороги плавати на надувних Іграшках.

Затяжна злива з градом зупинила рух транспорту в Києві

Порятунок добра вдається не всім: фрукти з яток попливли, як і власні речі тих, кого злива заскочила під землею. Їх розшукують чи не всім містом. Комунальники офіційно закривають шлях цілими вулицями. Кияни знімають відео і згадують міський благоустрій «незлим тихим словом».

Негода вже традиційно несе заробіток столичним таксистам: якихось п’ять кілометрів у будь-якій точці Києва після зливи можна подолати за 200 гривень. Але з’явився в столиці після негоди й альтернативний вид транспорту – кілька відчайдухів вийшли на дороги поплавати на надувних іграшках.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *