Неля худне: Майстер йоги показав Шовкопляс дієві вправи для зменшення ваги


Ведуча «Сніданку з 1+1» Неля Шовкопляс, яка почала худнути через ризик появи цукрового діабету, наважилася на роботу над собою на очах у всієї країни.

У «Сніданку» триває безпрецедентний проект «Неля худне». Триває третій тиждень, як зірка дотримується дієти. Цей тиждень припадає на робочі зміни Нелі у ранковому ефірі.

За словами Шовкопляс, у перерві вона виходить зі студії, аби зробити гімнастику, яку їй порадила її дієтолог. Аби робити дихальні вправи вірно, Неля звернулася до майстра йоги.

Першу вправу, яку ведучій продемонстрував майстер йоги називається «чхальне дихання».

«Нам потрібно, немов чхати. І при цьому живіт вдаряє по хребту. Ось так — ху. Дуже важливий момент: на вдиху потрібно дуже розслабити і дати легким наповнитися. А на видиху притискати до хребта. Ця вправа допомагає спалювати саме підм’язевий жир, вісцеральний», — прокоментував майстер.


Відео#Неляхудне: зміни в раціоні та дихальні вправи

Робота над собою на очах у всієї країни! На такий сміливий експеримент пішла ведуча «Сніданку» Неля Шовкопляс! У нас триває безпрецедентний проект «Неля худне». Як минув цей тиждень — дивіться.

#Неляхудне: зміни в раціоні та дихальні вправи

У Нелі вийшло не одразу, однак – це справа часу.

Перша техніка з дихання підкорена. Наступна вправа – так звана «помпа».

«Повністю видихніть і почніть рухати животом, затамувавши подих, в себе і з себе. Тобто вдихаємо, видихаємо», — радить майстер.

Третя вправа з дихання – вакуум.

«Ця вправа допомагає підтягти сам прес і підтягнути нирки, органи. Дуже багато у неї оздоровчих властивостей. Потрібно також продихатися хоча б раз п’ять. Ось тим диханням чхати і в манускрипту капалапхаті п’ять разів». – навчив Нелю майстер з йоги.

Отже, Неля засвоїла три техніки дихальної гімнастики для спалювання вісцерального жиру. Тепер такі вправи вона повинна виконувати щоранку натщесерце протягом 20 хвилин, або через три години після прийому їжі.

Нагадаємо, раніше Неля Шовкопляс повідомила, скільки їй вдалося скинути зайвих кіло через тиждень дієти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *