Неправильне переобладнання і п'яне керування. Поліція виявила тисячі порушень у автоперевізниківПротягом перевірки пасажирських автоперевізників та їх водіїв було виявлено понад дві тисячі порушень.

Про це повідомив заступник голови Нацполіції — керівник патрульної поліції Олександр Фацевич. 

Він повідомив, що від початку масових перевірок перевізників було здійснено перевірку вже 12 тисяч транспортних засобів. 

«Виявлено 382 технічно несправних транспортних засобів. З них 79 переобладнані з порушеннями відповідних норм і стандартів. Загалом виявлено більше двох тисяч  порушень законодавства, допущених водіями-перевізниками. Зафіксовано 10 фактів керування автобусами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння», — сказав Фацевич.

Протягом операції поліцейські виявили 463 факти перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 113 – керування без необхідних документів, 139 транспортних засобів не пройшли обов’язковий технічний контроль. Всього складено 2,1 тисячі протоколів. 

Як повідомлялося, нелюдські умови вже стали традицією міжміських перевезень в Україні. Пасажири скаржаться на те, що в маршрутках відпадають сидіння, крісла розміщені так, що ноги ледь влазять, сервіс не поліпшується, натомість ціни ростуть. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *