Нещасливий зірковий трикутник: акторка Недашківська зізналася, що все життя кохала одруженого


Одна з найкрасивіших акторок українського кіно радянських часів Раїса Недашківська розповіла про свій любовний трикутник. Виявилося, що вона понад півстоліття кохає чоловіка, з яким ні дня не прожила разом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У 20 її порівнювали зі співачкою Софією Ротару, а в 47 – із голлівудською красунею Одрі Хепберн. Молодша сестра акторки зізнається, що Раїсі заздрили всі, навіть вона змагалася з нею. «Я завжди знала, що Рая красивіша. Я ніколи не була просто Надією, я була сестрою Раїси Недашківської. І треба було мені трошки краще і працювати, і виглядати, бо я сестра», — розповіла вона.


ВідеоАкторка Раїса Недашківська розповіла ТСН, як півжиття кохала одруженого чоловіка

Одна з найкрасивіших акторок українського кіно Раїса Недашківська зізналася ТСН, як прожила в любовному трикутнику. Вона вже 55 років кохає одного чоловіка, з яким ні дня не прожила разом. Вдова відомого актора Івана Миколайчука знає, що її чоловіка кохали інші жінки, але певна, що Іван був їй вірний. Вона, як і акторка Недашківська, досі кохає його одного.

Акторка Раїса Недашківська розповіла ТСН, як півжиття кохала одруженого чоловіка

Сама акторка у свої 75 відкриває таємничу сторону вроди, від якої захворіла. «Я боялася тих голодовок, депресії. Їла кашу – це давній метод чистки організму. Мені було погано. Я думаю, що завдяки цьому влаштувала собі діабет», — вважає вона. Краса не дала їй і сімейного щастя. Хоча в кіно Недашківська обіймала красенів, сама ще з 20 років кохала одного. Його світлину, єдину чоловічу,  поклала вдома поруч зі своєю. На ній Іван Миколайчук – актор, який у 1970-х був еталоном чоловічої вроди. «Як в цій пісні «Місяць на небі зіроньки сяють…»  І якраз в цій пісні, що вони в кінці життя будуть разом. Не завжди буває так, як хочеться. Він був зайнятий – от і все. Це той трикутник, який дуже складний. І вся драматургія в світі побудована на трикутнику», — пояснила Недашківська. Свою дружину її коханий залишати відмовився.

Дружина Миколайчука Марія, з якою він прожив 25 років, після його смерті використовує кабінет чоловіка, як музей. Там зберігаються фото і дорогі йому речі. «Такого не буває, щоб я про нього не думала. Іван мене любив – оце я знаю. А ото що говорять любов, любов – та яка там любов? Він мені завжди казав: я тільки твій, я любив, люблю і буду любити», — каже вона. Шанувальниці Миколайчука дзвонили їй по ночах, Марія ревнувала, але змирилася з тим, що чоловіка люблять інші. І хоча Недашківська каже, що Іван теж зізнався їй у почуттях, коли прощався з нею, вдова їй не вірить. «Він раптом каже мені: Рая, я тебе ніколи не зрадив. Я кажу: ой, Ваня, ти мене ніколи не любив. Це моя любов була до тебе. Ота драбина і іншого шляху немає, ідеш, дерешся. Він: да? а плавки, які мені купила 20 років тому в Японії? Я забула про ті плавки, а він помирає в тих плавках», — каже Недашківська. «Боже, це така брехня! Повірте мені. От мені він сказав: ти в мене єдина була. Це – нещастя мого життя. Вона весь час хотіла забрати Івана. Коли вона почала вже так настирливо говорити, він каже: значить так, бачиш двері? Я не хочу всіх слів говорити, але він її виставив», — стверджує вдова.

Обидві жінки, які досі кохають одного чоловіка, намагаються одна одну не бачити, бо в кожної з них своя пам’ять. Удова заміж більше не вийшла і 57 років зберігає весільну сукню, яка поєднала її з Іваном. «Мені шкода, що оце ля-ля-ля язики чешуть. Я приходжу на могилу. Приходять вони, бо це якби не тільки мій», — каже вона. Недашківська ж, попри те, що сама двічі була заміжньою, каже, що ця єдина любов досі надихає її житии. «Ну, я ж бачу дзеркало, воно все мені розказує. Але що я маю робити? Треба подивитися в паспорт. Прокинулася, і я жива, я жива. Це щастя – бачити цей світ», — каже вона.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *