Ногами по Путіну. У Москві протестували проти пенсійної реформи


У Москві відбулась акція протесту проти підвищення пенсійного віку. На мітингу, організатором якого виступила Лібертаріанська партія, виступив і Олексій Навальний.

Крім підвищення пенсійного віку, на мітингу виступали проти підвищення ПДВ, цін на бензин і митних зборів на інтернет-товари.

При цьому силами поліції і Росгвардії відбувалися затримання. Зокрема, до автозаку кинули главу незареєстрованої Лібертаріанської партії Сергія Бойка та координатора московського штабу Олексія Навального Олега Степанова, ведучого на акції Михайла Чичкова.

Акція протесту була санкціонована місцевою владою.

Нагадаємо, уряд Росії наполягає на підвищенні пенсійного віку для чоловіків до 65 років до 2028 року, — до 63 років до 2034 року.


ВідеоТисячі росіян вийшли на демонстрації через пенсійну реформу

Розглядати законопроект у першому читанні російські депутати планують вже сьогодні. Підвищити пенсійний вік для чоловіків хочуть з 60 до 65 років, а для жінок — з 55 до 63 років. Проти такого кроку виступає до 80% росіян. Критики реформи кажуть, що у такий спосіб Кремль хоче закрити дірку у бюджеті, що виникла через анексію Криму і війну на Донбасі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *