Новим учасником "Танців з зірками" став відомий гумористУ самому розпалі #танціззіркамиchallenge, естафета учасників нового сезону легендарних оновлених «Танців з зірками» на «1+1», в рамках якої зірки передають танцювальний виклик один одному із запрошенням взяти участь у проекті.

Уже прийняли виклик вийти на знаменитий паркет «Танців з зірками» грузинський красень Іраклі Макацарія, телеведуча Маша Єфросиніна, всесвітньо відомий боксер Денис Берінчик і майстер спорту зі спортивної аеробіки і тренер Аніта Луценко.

Сьогодні свою відповідь на виклик від Аніти Луценко дав гуморист і тренер «Ліги сміху» Ігор Ласточкін. У кумедному відео, яке він опублікував на своїй сторінці у соцмережі, Ігор проводить урок в танцювальному залі, підтверджує свою участь в проекті і навіть намагається виконати батман.

Гуморист передав #танціззіркамиchallenge із запрошенням вийти на паркет проекту співачці і солістці гурту «НЕАНГЕЛИ» Славі Камінській.

 

Принял вызов от @anitasporty, в рамках @tanci1plus1 ,и передал @babaslavka ! И впредь, не отвлекайте от работы!P.S. Скоро на @1plus1_ua #танціззіркамиchallenge #ласточкин#танцiззiрками#1plus1#totemdance#totemartspace#totemkids#totemdanceschool#redfoxes

Публикация от Игорь (@lastochkin_igor)

Дотепер усі зірки приймали виклик #танціззіркамиchallenge, але чи погодиться Слава Камінська випробувати свої танцювальні здібності на паркеті, вся країна дізнається незабаром. З ким із професійних танцівників вийде на паркет Ігор Ласточкін, глядачі телеканалу «1+1» побачать у новому сезоні «Танців з зірками».

Новий сезон легендарного оновленого проекту «Танці з зірками» глядачі телеканалу «1+1» зможуть побачити вже цієї осені.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *