Очільник Чорнобильської АЕС подав у відставку


Генеральний директор Чорнобильської АЕС Ігор Грамоткін подав у відставку через розбіжності з міністерством екології України.

Про це йдеться на офіційному сайті ЧАЕС.

Мовляв, «для успішного завершення реалізуються на ЧАЕС проектів потрібна злагоджена робота всіх залучених сторін, однак цьому заважає штучно створений конфлікт між Міністерством екології та керівництвом станції, який швидко набув особистісний характер».


Фотогалерея

У світлі лампадок та з оберемками квітів. Як українці вшанували пам’ять жертв Чорнобильської АЕС (10 фото)

«Я не зумів знайти іншого способу, крім власного звільнення. Боюся, мій відхід – єдине, що може привернути увагу до ситуації, що склалася, і хоча б частково вирішити проблему», — йдеться в заяві Грамоткіна.


ВідеоПожежа під Чорнобилем розкрила страшну таємницю із вирубуванням лісів

Щонайменше 10 гектарів лісу палали цього тижня під Чорнобилем. ТСН перевіряла рівень радіації, який, за словами чиновників, має бути в нормі. І там почула від місцевих те, про що вони розказують тільки пошепки, адже українці досі можуть зазнавати впливу радіації катастрофи 1986 року.

Пожежа під Чорнобилем розкрила страшну таємницю із вирубуванням лісів

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про відродження зони відчуження Чорнобильської АЕС і посилення соціального захисту ліквідаторів аварії. 

Указ передбачає створення умов для розвитку та відродження територій, які опинилися у зоні відчуження і зазнали значного радіаційного впливу, зокрема і в рамках утвореного Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *