Одеса зустріла звільнених із грецького арешту моряків овацією


Із Греції в Україну повернулися 12 моряків із корабля Mekong Spirit, які 14 місяців перебували на облавку під забороною виїзду з країни. Суд звинуватив українців у контрабанді зброї та вибухівки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Без палива, світла і води 17 людей жили на судні більше року. Вони харчувалися консервами, пили дощову воду. Поки тривало розслідування, з їжею їм допомагали благодійники, вони ж і найняли адвоката. Хлопці до останнього не знали, коли зможуть повернутися додому. «Втомилися дуже з дороги. Завтра можна робити всі справи. Відпочити із сім’єю. Я сина вже півтора роки майже не бачив. Він мене взагалі не пам’ятає і соромиться», — розповів моряк Дмитро Адаменко.


ВідеоІз Греції до України повернулися 12 моряків, які 14 місяців перебували на арештованому кораблі

Більше року життя на судні. Із Греції в Україну повернулися 12 моряків із корабля «Меконг Спіріт», які 14 місяців перебували на облавку під забороною виїзду з країни. Грецький суд звинуватив наших моряків у контрабанді зброї та вибухівки. Без палива, світла і води 17 моряків жили на судні. Більшість моряків таки вдалося витягти в Україну. Хоча їм щодня доведеться відмічатися в грецькому консульстві. На судні ще залишилося четверо моряків та капітан. Вони чекають виправдального вироку.

Із Греції до України повернулися 12 моряків, які 14 місяців перебували на арештованому кораблі

Більшість моряків таки вдалося витягти в Україну, хоча їм щодня доведеться відмічатися в грецькому консульстві. На судні ще залишилося четверо моряків та капітан – вони чекають виправдального вироку. «Я в будь-якому разі сподіваюся на те, що всі повернуться додому, тому що ті обвинувачення, котрі були пред’явлені в грецькому суді – вони безпідставні», — заявив адвокат Євген Сукачев.

Як повідомлялося, суд дозволив покинути Грецію 12 з 16 українських моряків. Вони зобов’язані кожного  місяця реєструватися в генеральному консульстві Греції в Одесі. Капітан, старший помічник і два матроси будуть перебувати в Греції до з’ясування всіх обставин. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *