Оголена Дженна Д’юенн знялась у чуттєвій фотосесії та розповіла про зміни у житті


Популярна американська акторка Дженна Д’юенн, яка нещодавно у спідньому знялась у стильній фотосесії, вирішила піти далі і роздяглась повністю.

Колишня дружина Ченнінга Татума стала героїнею вересневого номеру журналу Women’s Health, для обкладинки якого і взяла участь в дуже відвертій фотосесії.

 

Публикация от Jenna Dewan (@jennadewan)

37-річна зірка зазначила, що їй абсолютно не соромно було оголитися для знімань.

«Я танцюю все моє життя, тому на мені найчастіше було мало одягу. При таких обставинах зникає почуття скромності», — зізналася Д’юенн.

Дженна Д’юенн_4

womenshealthmag.com

Також за словами Дженни відверті фотографії були зроблені для того, щоб донести певну думку, яка мучить її останні п’ять років — з народження дочки.

«Вважається, що коли ти стаєш матір’ю, ти повинна заховати свою сексуальність в шафі, але я цього ніколи не розуміла. Я думаю, що немає нічого найсексуальнішого, ніж стати матір’ю. Ти даєш життя. При цьому ти не змінюєшся всередині», — зазначила зірка.

Дженна Д’юенн_2

womenshealthmag.com

Не обійшла акторка у розмові і розлучення з чоловіком Ченнінгом Татумом, про яке стало відомо у квітні цього року.

Дженна Д’юенн_1

womenshealthmag.com

«Завжди складно проходити через нові зміни в житті, коли у всього світу є на це своя думка. Але це нормально для стосунків, щоб перейти ц нову форму, яка насправді краща для обох. Я думаю, що всі шоковані, бо не звикли, що розлучення може бути позитивним — так сталося у нас», — зауважила Дженна.

Дженна Д’юенн_3

womenshealthmag.com

Нагадаємо, що мати розкішну форму Дженні Д’юенн допомагають активні тренування та танці, які вона продемонструвала у трейлері нового сезону танцювального проекту World of Dance.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *