Олігарха та ідеолога "русского мира" Новинського внесли до бази "Миротворця"


Народного депутата від «Опозиційного блоку», а також одного з головних фінансових спонсорів УПЦ МП Вадима Новинського занесли до бази «Миротворця».

Автори анкети Вадима Новинського називають його «відповідальним за поширення кремлівської пропаганди у вигляді так званого «русского мира» від імені УПЦ (МП)».

«Противник незалежності українського православ’я від РПЦ країни-агресора. Керує і фінансує діяльність, спрямовану на розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Заперечує російську агресію», — написано в анкеті.

Зазначимо, нардеп від «Опоблоку» та колишній член «Партії регіонів» Вадим Новинський народився в Російській Федерації та отримав громадянство України у 2012 році.

Офіційно вся бізнес-діяльність нардепа розташована в Україні. Новинський є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг» та власником блокувального пакету компанії «Метінвест». Є молодшим партнером Ріната Ахметова.


ВідеоМільярдер Новинський розповів, як дарує машини священикам та співає пісні дружині

Він регулярно їздить в Росію, але провину за війну покладає на політиків обох країн. Любить українську горілку, але співає російських пісень. Називає себе патріотом і навіть вдягає вишиванку на свята. Але подарував йому її Олександр Янукович.

Мільярдер Новинський розповів, як дарує машини священикам та співає пісні дружині

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *