Омелян переконаний, що Tesla може вийти на український ринок


У Міністерстві інфраструктури України сподіваються, що Верховна Рада найближчим часом затвердить 15-річну стратегію розвитку ринку електромобілів, що дозволить будівництво заводу Tesla.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, —  пише Укрінформ.

«Це наша мета, щоб одна із гігафабрик компаній Tesla була розміщена в Україні і виготовляла електроавтомобілі не тільки для українського, а й для європейського ринку», — зазначив Омелян. Фотогалерея

У Tesla розсекретили ексклюзивний універсал Model S (8 фото)

«Але ми зможемо почати повноцінні переговори лише після прийняття парламентом законопроекту, який розроблений і внесений, щодо стимулювання і 15-річної стратегії розвитку ринку електрокарів в Україні, який включає не лише виробництво електрокарів, але й виробництво літій-іонних батарей, видобування літію, будівництво заводу з виготовлення електрокарів. Тобто, це комплексний документ, після його затвердження ми зможемо почати повноцінні переговори з інвестором», — додав він.

За його словами, на сьогодні є зацікавленість з боку світових компаній, «але вони всі чекають на закон, який буде проголосований парламентом, я сподіваються, найближчим часом».


ВідеоДивовижні характеристики: родстер Tesla може проїхати до тисячі кілометрів без підзарядки

Це не найамбітніша ініціатива Мінінфраструктури. У лютому 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян оголосив про появу Hyperloop в Україні. За його словами, перший майданчик для випробувань буде відкрито у Дніпрі у 2019 році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *