Опонент "Шахтаря" у Лізі чемпіонів здобув перемогу перед виїздом до Харкова

Римская Рома "у рамки 25-го туру Серії А здолала на виїзді" Удінезе "з рахунком 2: 0 .

Гості вийшли 20 вперед за хвилин до кінего основного часа — півзахисник "вовков" Ченгіз Ундера потужно пробив у кут ворет суперник, не залишийся жодние шансы голкіпер. Закріпив та встановив остаточный рахунок на табло Дієго Перотті . Йый гол припав на 90 тот хвилина зустрічі.

Такой чин, перегравши "зебр" команда Еусеего Ді Франческо у гарного настрої підходить до поєдинки 1.8 фінала Ліги чемпіоны проти донецького " Шахтаря ". Нагадаємо, що цей матч відбудеться 21-лотого 2018 року у Харкові.

Нараз, в активі "Роми" 50 балів и 3 місце у турнірній таблиці чемпіонату. «Удінезе», у своей чергу, залишився з 33 очками на 10-й сходинці.