Париж за свободу Сенцова: до банера на мерії додасться фільм про політв’язня


Плакат із вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова з’явився на паризькій мерії. Голова міста Анн Ідальго підтримала встановлення банера на адміністративній будівлі у французькій столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аби підтримати Сенцова, який голодує вже 78-й день, у Парижі цього тижня проведуть і показ документального фільму про українського політв’язня.


ВідеоЗвільніть Сенцова. На будівлі мерії у Парижі встановили банер на підтримку українського політв’язня

Звільніть Сенцова — плакат із такою вимогою з’явився на паризькій мерії. Голова міста Анн Ідальго підтримала встановлення банера на адміністративній будівлі у французькій столиці. Аби підтримати Сенцова, який голодує вже 78-й день, у Парижі цього тижня проведуть і показ документального фільму про українського політв’язня. Тим часом, матері іншого бранця Кремля — засудженого в одній справі з Сенцовим Олександра Кольченка — дозволили побачити сина. 

Звільніть Сенцова. На будівлі мерії у Парижі встановили банер на підтримку українського політв'язня

Тим часом, матері іншого бранця Кремля, засудженого в одній справі з Сенцовим, Олександра Кольченка, дозволили побачити сина. Лариса Кольченко вже прибула до Челябінська, де в колонії утримують Олександра. Родичам дозволили побути з ним три дні.

Як відомо, Сенцова затримали у 2014 році в Сімферополі за звинуваченням у начебто підготовці терактів на півострові та створенні в Криму осередку забороненого в Росії «Правого сектору». У 2015 році російський суд засудив режисера до 20 років позбавлення волі. Сенцова утримують у колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більш відомій як «Білий ведмідь». У середині травня він оголосив голодування з вимогою звільнити «всіх українських політв’язнів», які перебувають у Росії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *