Переможниця "Євробачення-2018" показала тизер кліпу, відзнятого у КиєвіПереможниця «Євробачення-2018» ізраїльтянка Нетта Барзілай, яка нещодавно показала лише перший кадр кліпу, який відзняла у Києві, опублікувала тизер нового відео.

На офіційній сторінці Facebook співачки, де зявилися фрагменти відео, пояснюється, що відеоробота виконавиці містить рекламний характер. Як виявилось команда співачки у Києві працювала над рекламою для каналу Netflix.

Link to the full version in my bio! With all the stuff happening, I almost forgot to share with you this piece that we have been working on for over a month now. Together with my producer @avshalomariel on the track, directed by the great @hochmakaren and a massive Alist of talented artist that worked so hard for this to be the best Netflix-partner commercial ever. Thank you all. <3

Опубликовано ‎Netta Barzilai נטע ברזילי‎ Понедельник, 23 июля 2018 г.

«У всій цій метушні, я майже забула поділитися з вами цією частиною,над якою ми працювали вже більше місяця. Разом з моєю командою ми сумлінно працювали, щоб це стало найкращим комерційним продуктом для Netflix. Дякую вам всім», — підписала тизер співачка.

Варто відзначити, що у фрагменті відео є кадр, відзнятий біля будівлі Міністерства закордонних справ, де саме вперше її і помітили у столиці. Артистка крутилася навколо осі, сидячи на дивані в оточенні поліцейських машин.

Нагадаємо, що авторів композиції Toy, з якою Нетта перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення» звинувачують у плагіаті на пісню Seven Nation Army рок-гурту The White Stripes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *