Під Києвом озброєні люди жорстоко побили голову села та його родину


Неподалік Броварів під Києвом невідомі озброєні люди напали на сім’ю голови Пухівської сільради. У чоловіка численні переломи, побиті і його діти та дружина, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нападників було четверо, чоловіки увірвалися в хату, вимагали грошей та  відставки голови села. Членів родини зв’язали та знущалися понад дві години. На обличчі сільського голови Миколи Труби живого місця немає. «Весільне ось це забрали в мене, і в дочки забрали колечко, і в дружини», — розповів він. У лікарні також двоє його дорослих дітей та дружина. Жінка ховає обличчя, бо боїться чергової розправи. «Шапку якусь смердючу до рота, я ледве не задихнулася. А потім я пам’ятаю удар сильний», — розповіла вона.


ВідеоПід Києвом невідомі 2 години знущалися з сім’ї сільського голови

На Броварщині невідомі озброєні люди напали на оселю сім’ї голови Пухівської сільради. У чоловіка — численні переломи, побиті його діти та дружина. Односельці припускають — гамселили родину через професійну діяльність голови. Сільський голова, як і його родина, страшенно налякані.

Під Києвом невідомі 2 години знущалися з сім'ї сільського голови

Хто ці люди – потерпілі й гадки не мають. Сільський голова припускає, що його відгамселили, бо свого часу утримався під час голосування за створення об’єднаної територіальної громади. Село Пухівка, де він головує, та сусіднє Зазим’є, хочуть об’єднати – це роз’єднало місцевих жителів на прихильників та противників. Їх приблизно порівну, тож і односельці вважають, що голову побили саме за це.  Люди кажуть, що місяць тому біля воріт голови невідомі палили браму. «Це друге попередження. Якщо він піде, то об’єднають», — кажуть мешканці Пухівки.

Хата Раїси Миколаївни поруч хати сільського очільника. Жінка нічого підозрілого не бачила і навіть не чула, але впевнена, що товкли сусіда через його посаду. «Може, якісь недопрацювання є, але не він один – там усі депутати миром мазані», — вважає вона. На місці події досі працює поліція, вже відкрито кримінальне провадження. «Люди були зі зброєю. Розуміємо, що йшли на такий крок і могли вчинити навіть убивство», — припускає речник правоохоронців Микола Жукович.

Сільський голова, як і його родина, страшенно налякані. На своїй посаді він уже 20 років. І запевняє, що за крісло не тримається.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *