Пілот збитого Ізраїлем сирійського літака загинув — ЗМІПілот сирійського військового літака, який був збитий Ізраїлем 24 липня, загинув. За даними порталу Al Masdar, це був полковник сирійських ВПС Омран Мураї родом з міста Тартус.

Уламки літака і тіло загиблого пілота впали на територію на кордоні між Ізраїлем і Сирією, яка контролюється бойовиками «Ісламської держави». Джихадисти помилково прийняли його за російського льотчика, повідомляє Telegram-канал Directorate 4.

За даними ізраїльської сторони, літак проник на 2 кілометри в повітряний простір Ізраїлю, тому по ньому були випущені дві ракети «Патріот». Сирійські військові чиновники підтвердили атаку свого літака ізраїльської ракети типу «земля-повітря». Однак там зазначають, що винищувач перебував на території Сирії і виконував завдання в рамках боротьби з терористами.

Сирійський конфлікт розпочався весною 2011 року з мирних протестів проти режиму президента країни Башара Асада, що потім переросло в повномасштабну війну з участю іноземних держав та терористичних груп. Відтоді понад 350 тисяч людей було вбито, а мільйони сирійських громадян стали біженцями.

media type=»photo» id=»400519275″]

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *