Після смертельного вогню — велика вода: передмістя Афін накрили потужні зливи


Після смертельних лісових пожеж у Греції, які забрали життя щонайменше 80 осіб, регіон навколо столиці Афін накрили потужні зливи, які затопили дороги.

Про це повідомляє місцеве видання Prothotema.

зливи в Греції

ProtoThema

Так, до рятувальників вже надійшло більше 200 дзвінків із проханням про допомогу. На вулицях міста Маруссі затопило кілька доріг, через що водії опинились у пастках у своїх напівзатоплених автомобілях.

Також на одній з вулиць міста вода повністю затопила автостоянку із численною кількість машин. Повідомляється, що поки інформації про жертв немає, однак рятувальники кажуть, що це буде справжнім дивом, якщо ніхто не постраждає внаслідок потужних злив.

Велика вода прийшла до Греції після масштабних лісових пожеж, від яких загинуло щонайменше 80 осіб. За попередніми даними, українців серед жертв і постраждалих немає, однак поблизу Афін стихія заскочила депутата Верховної Ради Володимира Ар’єва.

За попередньою версією, причиною смертельних пожеж став підпал, а вогонь швидко розповсюдився через спеку та сухі вітри.


ВідеоУкраїнка, яка живе у Греції, розповіла про наслідки масштабних лісових пожеж

У Греції кількість жертв лісових пожеж вже зросла до 74 осіб. Вогонь нищить цілі міста. Тіла 26 загиблих знайшли в обіймах одне одного. Найімовірніше, це були члени сімей та друзі, які розуміли в оточенні полум’я шансів на порятунок вже немає. У шпиталях опинилося 187 осіб, серед яких чимало дітей. Долати вогняну стихію грекам допомагає Європа. Свою допомогу вже надіслали чотири країни.

Українка, яка живе у Греції, розповіла про наслідки масштабних лісових пожеж

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *