Почалося найтриваліше місячне затемнення 21-го сторіччя. Спостерігайте за "Кривавим Місяцем" онлайн


У ці хвилини почалося найтриваліше місячне затемненням цього сторіччя.

Наразі можна спостерігати фазу так званого «Кривавого Місяця» — вона триватиме 1 годину 43 хвилини. Заа цей час супутник Землі змінить свій колір до яскраво червоного кольору.

Загалом затемнення триватиме 4 години. Його можна буде спостерігати у Південній Америці, Європі, Африці, Азії та Австралії.

Криваво-червоного кольору Місяць набуде через особливості атмосфери. Та найбільш прозора саме для червоних та помаранчевих променів спектра — вони й нададуть барв місячній поверхні, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Сьогодні ж на небі можна буде поспостерігати за ще одним дивовижним явищем — протистоянням Марса. Червона планета буде напрочуд близько до Землі — вперше за 15 років. На небі Марс матиме вигляд червоної зірки.

Помилуватися рідкісним астрономічним явищем українці зможуть о 22.30. І затемнення, і протистояння Марса видно буде просто з вікна — звісно, якщо небо не затягнуть хмари.


ВідеоУкраїнці готуються спостерігати найтриваліше місячне затемнення століття

Трохи більше, ніж за годину почнеться найтриваліше місячне затемнення століття, яке українці зможуть побачити просто з вікна. Як затемнення зустрічають у світі, яке ще астрономічне явище можна побачити на небі, та що про затемнення кажуть астрологи – ТСН дізнавалася. 

Українці готуються спостерігати найтриваліше місячне затемнення століття

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *