Подробиці загибелі двох діток на Харківщині: непритомну від горя вагітну матір забрала швидка допомога


На Харківщині двоє маленьких дітей потонули в штучному ставку просто на власному подвір’ї. Сталося це в невеличкому селі Сенькове, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батько залишив двох доньок у дворі самих, а коли повернувся – побачив, що ті без свідомості лежать у воді. Сусіди кажуть, що крик чоловіка почуло чи не все село. «Вискочив звідти, дітей теліпає. Я нічого не зрозуміла, в мене ноги-руки трясуться. Сусіди повибігали, давай робити штучне дихання. Приїхала швидка, але запізно», — розповіла одна з селянок.


ВідеоНа Харківщині двоє дітей потонули у штучному ставку на подвір’ї

На Харківщині двоє маленьких дітей потонули у штучному ставку просто на власному подвір’ї. Сталось це у невеличкому селі Сеньково. Батько залишив двох доньок у дворі самих, а коли повернувся побачив, що ті без свідомості лежать у штучній водоймі. Врятувати дітей не змогли і лікарі. 

На Харківщині двоє дітей потонули у штучному ставку на подвір'ї

Лікарям дітей урятувати не вдалося – обидві дівчинки померли. Їхню вагітну матір забрали в лікарню. «Швидка її забрала, в неї в утробі ще одне дитя є. Її забрали без свідомості», — каже сусідка Любов Іванова. Люди кажуть, що батьків їм тепер шкода чи не більше, ніж загиблих діток. «Діти мають ховати батьків, а не вони дітей», — переконані селяни.

У хаті, де сталася трагедія, двері зачинені – приголомшена родина ні з ким не спілкується. У поліції коментувати ситуацію та спілкуватися з журналістами відмовилися — лише повідомили, що відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *