Поліція назвала список вулиць у Києві, які будуть перекриті під час святкування дня Хрещення Русі


Патрульна поліція опублікувала список вулиць у Києві, які будуть перекриті під час масових заходів у Києві на честь 1030-річчя Хрещення Русі.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Так, 27 липня повністю або частково правоохоронці перекриватимуть вулиці Грушевського, Трьохсвятительську, Хрещатик, Паркову дорогу, а також Володимирський узвіз та Європейську площу.

28 липня будуть перекриті вулиці Володимирська, Богдана Хмельницького, Михайлівська, Велика Житомирська, Пушкінська, Терещенківська, Прорізна, Ярославів Вал, а також бульвар Шевченка.

До уваги жителів та гостей Києва! У зв’язку з проведенням масових заходів буде перекрито рух транспорту на наступних…

Опубліковано Патрульна поліція України Четвер, 26 липня 2018 р.

Всі перекриття відбуватимуться з шостої ранку.

Нагадаємо, святкування 1030-річчя Хрещення Русі в Києві почались ще 24 липня. Тоді свій Хресний хід провели священики Української автокефальної православної церкви.


ВідеоДо дня хрещення Русі рух столицею обмежать

Столицею пройдуть молебні та хресні ходи, тож міська влада оголосила про перекриття доріг на їхньому маршруті. Сьогодні на годину, з 12 до 13, для в’їзду і виїзду закриють рух довкола Михайлівського монастиря — від Андріївської церкви через Михайлівську площу до Костьольної вулиці. У п’ятницю з 11:00 до 16:30 не проїхати буде від Михайлівської площі і по прямій до вулиці Шовковичної, від Михайлівської вулиці через Хрещатик — і аж до Поштової площі, а також по Парковій дорозі — від Грушевського до Аскольдової могили.

До дня хрещення Русі рух столицею обмежать

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *