Половина водіїв порушують правила переїзду залізниці: експеримент ТСН


Три дні поспіль в Україні на залізничних переїздах ставалися ДТП. У поліції в усіх випадках винуватять водіїв, але журналісти вирішили розібратися, чи все справді добре з самими місцями, де рейки перетинаються із автошляхами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На одному переїзді на Київщині вже сталося кілька резонансних ДТП. Після того поставили додатково знак «Стоп», щоб водії зупинялися і дивилися, чи нема потяга. Але зупиняються не всі – деякі не реагують навіть на червоне світло і гучну сигналізацію. Кермувальники не соромляться зізнатися, що інколи проскакують перед носом потяга. Журналісти лише годину почергували на цьому переїзді у селі Немішаєве – і побачили, що тільки половина машин зупиняється перед знаком, а два автомобіля взагалі проїхали на червоне світло.


ВідеоТСН розбиралася у причинах жахливих ДТП на залізничних переїздах

Жахливі аварії на залізничних переїздах. Три дні підряд — у п’ятницю, суботу та неділю під колесами потягів гинули люди. Усі винуватці — водії автівок, переконують у поліції. ТСН намагалася з’ясувати, чому ні червоне світло, ні звукові сигнали не зупиняють водіїв.

ТСН розбиралася у причинах жахливих ДТП на залізничних переїздах

Щороку в Україні гинуть та калічаться на переїздах десятки людей. Посигналити – часто це єдине, що можуть зробити машиністи. Навіть якщо вони гальмуватимуть екстренно, електричка все одно проїде ще 500 метрів, а вантажний потяг зупиниться лише через кілометр-півтора, це залежатиме від загальної ваги та автомобіля, який стане на шляху. Найкращий вихід – будувати шляхопроводи, мости через колію, однак варіант зі шлагбаумом дешевший. Та навіть він не завжди може врятувати людину, яка переконана, що обов’язково проскоче, бо удача на її боці.

Як повідомлялося, 27 липня в селі Мамаївці на Буковині мікроавтобус із 18 пасажирами потрапив під товарний потяг. Двоє пасажирів загинули одразу, ще сімох шпиталізували, троє з них у реанімації. Наступного дня на Львівщині 10-річний хлопчик на дитячому кросовому мотоциклі потрапив під пасажирський поїзд. Це сталося на нерегульованому залізничному переїзді. За словами свідків, хлопець їхав сільською дорогою, перегнав потяг, виїхав на переїзд, якусь мить почекав і аж тоді натиснув на газ. Машиніст сигналив, але марно. А напередодні у Київській області пасажирський поїзд, який прямував до Бердянська зі столиці, на переїзді збив машину.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *