Померла монахиня, яка попередила замах на Патріарха ФіларетаУ неділю вранці, 29 липня, померла ігуменя Варвара, довголітній економ Української православної церкви Київського патріархату.

Про це повідомив речник УПЦ КП Євстратій Зоря.

Ігуменя Варвара померла на 91-му році життя після тривалої важкої хвороби. За півгодини до смерті, у зв’язку з різким погіршенням самопочуття монахині, духівник протоієрей Іоан Київський прочитав над нею канон на відхід душі.

Увечері 29 липня тіло Варвари перенесуть до Володимирського собору, де протягом ночі за нею будуть звершуватися заупокійні молитви і читатися Псалтир. О 9-й годині ранку 30 липня Патріарх Філарет очолить заупокійну Божественну літургію та чин відспівування.

Поховання відбудеться на чернечому кладовищі біля Свято-Миколаївського храму у селі  Мощун Києво-Святошинського району Київської області.

Нагадаємо, раніше в УПЦ КП повідомили, що заштатний єпископ Севастіан готувався до вчинення замаху на Патріарха Київського Філарета. Разом зі своїм сином він намагався потрапити до особистих покоїв Філарета. Його зупинила економ Патріархії монахиня Варвара, на яку єпископ Севастіан напав, спрямувавши їй в обличчя сльозогінний газ із балончика. Після цього батько і син втекли з місця події.

ОНОВЛЕНО: Некролог і розклад поховання Упокоїлася ігуменя Варвара (Бороніна) – довголітній економ Київської…

Опубліковано Євстратієм Зорею Неділя, 29 липня 2018 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *