Попри постійні обстріли останні з жителів Гладосового і Травневого не хочуть їхати із своїх сіл


Останні з жителів Гладосового і Травневого не хочуть їхати із своїх сіл. Хоч і страшно, і снаряди літають над головами мало не щовечора, люди воліють лишатися на своїй землі, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Що таке просто спати в тиші, люди в Травневому вже забули. Тільки-но заходить сонце, у небо злітають трасери і з боку окупанта в бік наших позицій летять великокаліберні кулі, а далі падають снаряди важчі.

Не довго думаючи, бійці готують свій боєкомплект. Поки ворожа куля не зачепила нікого, вогонь треба подавити. Коли є загроза для життя, командир роти одразу приймає рішення на місці. Якщо в противника працює зброя стрілецька, стрілецьку зброю використовують і українські бійці. На гранатомет станковий відповідають із гранатомета, на ручний гранатомет — із ручного гранатомета.

Вже вісім місяців, як Травневе і Гладосове перебувають під контролем української армії. Сюди часто привозять гуманітарну допомогу. Але розвантажують її у Травневому, в Гладосове рідко хто доїжджає. Дорога на Гладосове пролягає прямо перед противником і фактично в нього на очах.

У селі лишилося кілька родин, здебільшого пенсіонери. Чому не виїжджають, відповідь в усіх людей одна: «А куди їхати, хто на нас чекає?».

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська


ВідеоЖиття на лінії вогню. ТСН дізнавалася, чому жителі прифронтових сіл не хочуть покидати домівки

Життя на лінії вогню. Останні з жителів сіл Гладосове і Травневе не хочуть їхати з села. Хоч і страшно і літає над головами мало не щовечора, люди воліють лишатись на своїй землі. 

Життя на лінії вогню. ТСН дізнавалася, чому жителі прифронтових сіл не хочуть покидати домівки

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *