Порошенко звільнив зі своєї адміністрації заступника голови


Президент України Петро Порошенко звільнив Ростислава Павленка з посади заступника глави Адміністрації президента.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Разом з тим, іншим президентським указом Павленко був призначений директором Національного інституту стратегічних досліджень.

Попередній директор Інституту Володимир Горбулін був звільнений через перехід на роботу до Національної академії наук України.

Зазначимо, Національний інститут стратегічних досліджень – це базова науково-дослідна установа аналітико-прогнозного супроводження діяльності президента України.

Зокрема, Інститут подає на розгляд президенту проекти програмних документів, експертизи нормативно-правових актів, аналітичні довідки та пропозиції щодо основних засад внутрішньої та зовнішньої політики.

Нагадаємо, міськрада Чернівців відправила у відставку мера.Таке рішення ухвалили на черговій сесії в результаті таємного голосування. Усунений мер обіцяє оскаржити рішення в суді.


ВідеоВерховна Рада відправила у відставку міністра фінансів Олександра Данилюка

Причиною відставки міністра фінансів Олександра Данилюка став конфлікт із прем’єром Володимиром Гройсманом. Спочатку урядовці посварилися на засіданні Кабінету міністрів. Потім Данилюк докинув хмизу до багаття і написав листа послам країн «Великої сімки», де виклав своє бачення ситуації в країні. У ньому попередив дипломатів про ризики для системи державних фінансів та загрозу реформі Державної фіскальної служби.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *