Потрощені вщент будівлі та паніка. Туристичний острів в Індонезії сколихнув потужний землетрус, є загиблі


В Індонезії стався потужний землетрус, в результаті якого загинуло щонайменше 10 людей. Про це повідомляє ВВС.

Землетрус завдав удару зранку в неділю по острову Ломбок, який розташований за 40 кілометрів від Балі. Цей острів приваблює туристів з усього світу.

За словами офіційних представників, багато будинків зазнали руйнувань, постраждали десятки людей. Після найпотужнішого землетрусу в 6,4 бала сталися ще понад 60 менших.

«Близько 40 людей постраждали, десятки будинків зазнали пошкоджень», — заявив речник агентства з надзвичайних ситуацій Індонезії Сутопо Пурво Нугрохо.

Влада очікує, що кількість жертв буде зростати, оскільки пошукові операції ще тривають. Також триває евакуація місцевих, постраждалих перевозять до лікарень.

Нугрохо також розмістив знімки із зображенням зруйнованих будівель та вулиць. На них видно вщент потрощені будівлі, а також купу уламків.

«Землетрус був дуже сильним… і всі в моєму будинку панікували, ми вибігли на вулицю», — розповів AFP один зі свідків про хаос, що відбувався після землетрусу.

«Всі мої сусіди також бігли на вулицю, електрика раптово зникла», — додав інший свідок.

Зазначимо, Індонезія схильна до землетрусів, оскільки лежить у Тихоокеанському вогняному поясі — лінії частих землетрусів та вивержень вулканів.

2016-го року на острові Суматра стався потужний землетрус в 6,5 бала, в результаті чого загинули десятки людей, понад 40 тис. місцевих жителів переселили.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *