Повернення радарів на українські дороги відкладається мінімум до осені


Радари для вимірювання швидкості повернуться на автошляхи України не раніше осені. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Раніше ошелешені смертністю на автошляхах урядовці заявляли, що розпочинається тотальний контроль транспортних засобів, а з 27 липня обов’язково мірятимуть швидкість. Однак питання зайвих кілометрів за годину відклали.


ВідеоУрядовці відклали швидкісний контроль на дорогах щонайменше до осені

Ми не закликаємо водіїв перевищувати швидкість, безпека – понад усе. Але ніяких радарів ні сьогодні, ані до осені не буде — про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Раніше збентежені смертністю на автошляхах урядовці заявили, що розпочинається тотальний контроль транспортних засобів. А з 27 липня обов’язково мірятимуть швидкість. Однак, питання зайвих кілометрів відклали. 

Урядовці відклали швидкісний контроль на дорогах щонайменше до осені

За місяць посадовці зберуться на нараду, щоб узгодити нові норми. І лише після цього кермувальників зупинятимуть за перевищення швидкості.

Як повідомлялося, журналісти вирішили провести експеримент, місцем котрого обрали Чоколівський бульвар столиці. Виявилося, що там менше 70 км/год рухаються хіба що автобуси перед зупинкою. Деякі водії кладуть стрілку у місті і за сотню. За десять хвилин нарахували понад 150 порушників, а це на 40 тисяч гривень штрафів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *