Повторення Києва: рясна злива з градом накрила Париж і паралізувала підземку


Париж накрили рясні дощі з градом. Французька столиця, яка весь тиждень потерпала від високих температур, буквально потонула у воді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пориви вітру сягали 100 кілометрів за годину, частину вулиць затопило. Місцеві ЗМІ повідомляють, що за кілька секунд масштабні повені поглинули одну зі станцій метро: брудна вода заблокувала пасажирів, які ніяк не могли дістатися виходу. Відео затоплень публікують місцеві жителі.


ВідеоПариж накрили сильні зливи з градом

Після спеки крижані зливи. Париж накрили рясні дощі з градом. Французька столиця, яка весь тиждень потерпала від високих температур, тепер буквально потонула у воді. Частини вулиць затопило, пориви вітру сягали 100 кілометрів за годину. Місцеві ЗМІ повідомляють, що за кілька секунд масштабні повені затопили одну зі станцій метро. Брудна вода заблокувала пасажирів, які ніяк не могли дістатися виходу. 

Париж накрили сильні зливи з градом

Столицю Франції накрив іще й град розміром із вишню. Тим, кого негода заскочила на вулиці, довелося швидко шукати укриття від стихії. Нині над Парижем уже розвиднілося, метеорологи прогнозують повернення спеки.

Як повідомлялося, 25 липня потужний дощ паралізував транспортне сполучення в Києві, залив дороги і підземні переходи, навантаження не витримав один із мостів, конструкції якого частково обвалилися. ТСН з’ясувала, чому ледве не кожна злива призводить до таких проблем в українській столиці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *