Пожежі у Греції: у Мережі показали, як люди рятуються від вогню у морі


Кількість загиблих від потужних лісових пожеж у Греції сягнула понад 70. Вогонь, зокрема, спустошив побережжя курортного містечка Маті поблизу Афін.

У Мережі з’явилися фото, як мешканці Маті та туристи шукають прихисток у морі. Вони заходять у воду і чекають там на рятувальників.

За попередніми даними, українців серед жертв і постраждалих немає, однак поблизу Афін стихія заскочила депутата Верховної Ради Володимира Ар’єва. У Греції він був разом із дружиною – нардеп каже, що ледь вибралися з небезпечного місця. Рятувальники там розгрібають завали, які колись були домівками. На одній із віл у Маті знайшли цілу родину загиблих – у 30 метрах від води 26 людей померли в обіймах.

Вогонь живлять високі температури, у Греції нині близько 40 градусів тепла. Пожежники кажуть, що полум’я до будинків принесли сильні вітри. «Попри масштабну мобілізацію, вогонь із блискавичною швидкістю наблизився до населених пунктів. Місцеві та туристи не встигали втекти, хоча були за кілька метрів від моря чи всередині автомобілів», — пояснила речниця пожежної служби Греції Ставурула Маллірі.


ВідеоДесятки людей стали жертвами масштабних лісових пожеж у Греції

Жертв стихії вже щонайменше 70, і цифра на жаль, ще не остаточна. Понад півтори сотні людей у лікарнях, 11 — у тяжкому стані. Місцеві та туристи похапцем збирають речі та тікають. По усій країні оголосили три дні жалоби та просять допомоги в Євросоюзу.

Десятки людей стали жертвами масштабних лісових пожеж у Греції

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *