Представники Московського патріархату відвідали українських заручників в окупованому ЛуганськуПредставники Української православної церкви Московського патріархату 22 липня відвідали українських військових, які перебувають у полоні в окупованому Луганську.

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП.

Священики зустрілися з трьома заручниками — Романом Фурсовим, Яковом Веремейчиком та Юрієм Євтушком, які перебувають в СІЗО на території Луганська. 

Заручникам передали листи від рідних і пакети з продуктами. З полоненими українцями вдалося поспілкуватися без телекамер, зазначають в УПЦ МП.

«У нас, нарешті, з’явилася можливість вперше, як виявилося, з української сторони, відвідати українських військовополонених, що перебувають у Луганську. Хоч розмова була нетривалою, але вдалося досить повно поспілкуватися з українськими військовими, які знаходяться поки що в полоні, відчути їх настрій, підтримати, передати листи та привіти від рідних і близьких, також вдалося цим трьом військовослужбовцям передати великі пакети з продуктовими наборами, які були закуплені на місці», — розповів протоієрей Владислав Діханов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *