Принц Вільям та Кейт Міддлтон приховують від сина Джорджа, що він може стати королем


Принц Вільям та Кейт Міддлтон, які нещодавно відсвяткували 5-річчя старшого сина Джорджа, вирішили не повідомляти йому, що він в майбутньому може стати королем Великої Британії.

Про це розповіла біограф монаршої родини Кетрін Майер і зазначила, що герцоги Кембріджські вирішили, не псувати дитинство принца Джорджа та не лякати всіма обов’язками, які очікують його в дорослому житті.

«З принцем Джорджем вони хочуть відкласти цей момент і дати йому можливість пожити нормальним життям, перш ніж вони нав’яжуть йому це», — зазначила Кетрін.

Принц Джордж_2

Reuters
Принц Джордж

Таке рішення подружжя ухвалило посилаючись на дитячі спогади принца Вільяма. За його зізнанням, він занадто рано зіткнувся з тиском і усвідомленням власних обов’язків, і не хоче, щоб син повторив його долю, повідомляє Harpers Bazaar. 

Зазначимо, що в порядку спадкування британського престолу принц Джордж посідає третє місце після свого дідуся Чарльза і батька.

Втім, як зазначає біограф, Кейт і Вільям не хочуть створювати своєму синові зовсім вже тепличні умови.

«Це все одно буде частина його виховання — він бачить своїх батьків, свою бабусю, і скоро буде розуміти, що він частина цього суспільного життя, і що за цим стоїть», — додала Майер.

Безумовно сенс в тому, що Кейт і Вільям хочуть щоб у Джорджа було нормальне дитинство є, проте сім’я не зможе  довгий час приховувати від нього істину. Адже відомо, що маленький принц відвідує приватну школу змішаного типу Thomas’s Battersea, де діти можуть добре знати його королівський титул, і незабаром він зможе зрозуміти, наскільки відрізняється його сімейне життя з його шкільними друзями.

Нагадаємо, нещодавно принц Вільям та Кейт похрестили свого молодшого сина Луї, який народився 23 квітня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *