Проведення "Євробачення-2019" у Ізраїлі знову опинилося під загрозоюПроведення пісенного конкурсу «Євробачення-2019» у Ізраїлі, яке вирішили не влаштовувати у Єрусалимі, знову перебуває під загрозою.

Цього разу проблема полягає у нестачі коштів, на вирішення якої дали лише 5 днів.

Громадська телекомпанія Kan попередила, що Ізраїль ризикує втратити право на проведення «Євробачення», якщо він не заплатить гарантійний депозит в розмірі 12 мільйонів євро протягом п’яти днів, повідомляє Times of Israel з посиланням на агентство Hadashot.

Як повідомляється, керівники телекомпанії надіслали листа прем’єр-міністру Біньяміну Нетаньяху, міністру фінансів Моше Калону і міністру зв’язку Аюбу Кара, з попередженням про загрозу після того, як уряд заявив, що це не збільшить бюджет конкурсу.

У разі, якщо сума не буде виплачена, Ізраїль втратить свої повноваження на проведення «Євробачення-2019».

«Керівництво телемовника музичного конкурсу вимагає у зацікавлених сторін негайно знайти джерело фінансування для надання заставного депозиту і збільшення бюджету», — йдеться у листі.

Цікаво, що міністр зв’язку запропонував кредит для покриття цієї суми, але Kan відхилив умови і замість цього зажадав збільшити бюджет цього року.

Нагадаємо, навколо конкурсу «Євробачення-2019» останнім часом все частіше виникають скандали. Спочатку була заява, що не варто проводити конкурс у Єрусалимі, потім були заяви навіть про перенос конкурсу до Австрії. Також під загрозу проведення конкурсу у Ізраїлі поставила пісня-переможниця цьогорічного «Євробачення». Авторів композиції Тоу звинувачують у плагіаті на трек рок-гурту The White Stripes Seven Nation Army.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *