"Десна" не залишила жодних шансів на виїзді "Маріуполю"

Дебютант УПЛ чернігівська «Десна» дуже вдало провела виїздний поєдинок 2 туру чемпіонату проти «Маріуполя«.

Команда Олександра Рябокона розгромила «азовців» з рахунком 4:1.

Вже на 3 хвилині протистояння гості зуміли відкрити рахунок — Дмитро Хльобас, отримавши передачу з флангу від Дениса Фаворова, обробив м’яч другим дотиком та пробив точно у дальній кут воріт.

На 22 хвилині Хльобас подвоїв перевагу своєї команди, оформивши дубль. Форвард «Десни» відгукнувся на пас у виконанні Олександра Філіпова, прибрав опонента та завдав удару точно за призначенням.

У другій половині матчу «Десна» втретє розписалася у сітці воріт Рустама Худжамова — Філіпов пробіг з м’ячем декілька метрів та обвідним ударом поклав ігровий знаряд у ворота. На 68 хвилині «Маріуполь» все ж відзначився голом престижу. Владислав Вакула, який щойно з’явився у грі з лави для запасних, спокійно переграв воротаря суперника.

Утім, останнє слово у матчі все ж було за «Десною» — Філіпов відповів Хльобасу своїм дублем, пробивши під Худжамовим після швидкої контратаки. Перегравши «азовців», «Десна» здобула перші очки в чемпіонаті. «Маріуполь», своєю чергою, не набрав ще жодного бала. 2 серпня підопічні Олександра Бабича зіграють матч-відповідь 2 кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти шведського «Юргордена«. Перша зустріч завершилася внічию — 1:1.