"Динамо" під зливою у Києві обіграло "Ворсклу" на старті УПЛ

«Динамо» провело перший матч УПЛ-2018/19. У Києві на «Олімпійському»http://prosport.tsn.ua/»біло-сині» приймали полтавську «Ворсклу». Матч завершився перемогою киян з рахунком 1:0.

Перший тайм команди провели під потужною зливою, яка залила Київ.

На 33-й хвилині кияни вийшли вперед. Артем Бєсєдін обікрав Богдана Шуста, змістився правороч і пробив у порожні ворота, Ардін Даллку хотів вибити з лінії, але м’яч від нього закотився у сітку.

ВідеоДинамо – Ворскла – 1:0. Відео автоголу Ардіна Даллку

Чемпіонат України-2018/19. 1 тур. Динамо – Ворскла. Відео автоголу Ардіна Даллку на 33 хвилині.

Динамо – Ворскла – 1:0. Відео автоголу Ардіна Даллку

Цей гол став у підсумку переможним для динамівців.

Зазначимо, що гра пройшла за порожніх трибун через покарання «Динамо» за поведінку фанатів в останній грі сезону-2017/18.

У наступному турі обидві команди проведуть виїзні матчі. «Динамо» зустрінеться з ФК «Львів» (27 липня, 19:30), а «Ворскла» — з «Олімпіком» (29 липня, 17:00).

Нагадаємо, 7 серпня «Динамо» стартує у Лізі чемпіонів гостьовим матчем зі «Славією».