"Динамо" розкритикувало рішення КДК, "Шахтар" теж незадоволений27 липня КДК ФФУ ухвалив рішення про дискваліфікацію захисника «Шахтаря» Ісмаїлі на 2 матчі. Хоча за регламентом агресивна поведінка карається баном від 3 ігор.

Мотивували своє рішення тим, що у матчі «Динамо» — «Шахтар» команди мають зіграти своїми сильнішими складами. При цьому, КДК відхилив вимоги «гірників» дискваліфікувати динамівців Томаша Кендзьору та Тамаша Кадара, які підштовхували Андрія Тотовицького.

«Причому ФФУ навіть не шукала хоч якихось формально-юридичних підстав для порушення регламенту. Просто вирішили, що «Шахтарю» без цього футболіста не можна грати проти «Динамо». Бо глядачам буде нецікаво. Так і записали, не заморочуючись.

А навіщо вигадувати? Можна просто кожне рішення Федерації приймати «в інтересах «Шахтаря» та його уболівальників». Чи уболівальника. Так прямо і писати, аби не витрачати час на пояснення, яких не може бути. Чому за бійку в останньому матчі минулого чемпіонату «Динамо» змусили грати наступний домашній матч без глядачів, а «Шахтар» — ні? Чому гру ФК «Львів» проти «Динамо» перенесли на день раніше? Чому арбітра, який насмілився вилучити з поля гравця «Шахтаря», відсторонили від суддівства у наступних матчах чемпіонату? Чому арбітр у матчі «Десна» — «Шахтар» відмінив чистий м’яч, забитий чернігівцями?

Завдяки рішенню КДК ФФУ щодо Ісмаїлі тепер на всі ці запитання, що виникли лише за кілька перших днів чемпіонату та на багато інших, можна дати пряму відповідь – так потрібно «Шахтарю» та його глядачам», — йдеться у заяві на офіційному сайті «Динамо».

Тим часом у «Шахтарі» незадоволені тим, що Кендзьора і Кадар залишилися без покарання.

«Ми вважаємо, що в порушенні дисциплінарних правил ФФУ, КДК не врахував ступінь провини кожного. Відповідно, санкції, які були застосовані, не є правомірними. На нашу думку або всім потрібно було давати по два матчі, або не дискваліфікувати нікого», — заявив начальник юридичної служби «гірників» Андрій Харитончук.

Апеляцію на це рішення «Шахтар» не подаватиме, бо за дисциплінарними правилами, рішення до трьох матчів включно є остаточним.

Нагадаємо, «Динамо» перемогло «Шахтар» у Суперкубку України з рахунком 1:0.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *