"Дуже великі амбіції": Приходько зібралась в політику



Українська співака Анастасія Приходько, яка судиться з творцями ролика про Порошенка, має політичні амбіції і збирається реалізувати їх найближчим часом.

«Зараз з комбатом «Аратти» Добровольчого руху Андрієм Гергертом (позивний «Червень») ми створюємо громадський рух, в який будуть входити добровольці, волонтери. І ми заявимо про цей рух. У нас дуже великі амбіції», — розповіла співачка у програмі  «Досьє» з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV.

Приходько поки не розкриває, чи піде на парламентські вибори наступного року, але каже, що «в думках дуже багато чого є», і пообіцяла розповісти подробиці, коли буде більш впевненою у наступних кроках.

Нагадаємо, що у середині лютого Анастасія Приходько поскаржилася на команду Петра Порошенка, яка незаконно зняла співачку у передвиборчому ролику президента. Пізніше артистка заявила, що не залишить цього просто так і зі своїм адвокатом сіла готувати офіційне звернення до передвиборчої команди очільника країни.

Зауважимо, що так само як і Анастасію Приходько, режисера стрічки «Кіборги» Ахтема Сеітаблаєва ввели в оману з передвиборчим роликом Порошенка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *