"Карпати" у напруженому матчі здолали "Чорноморець"

Львівські «Карпати» у рамках 2 туру української Прем’єр-ліги перемогли вдома одеський «Чорноморець» з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі господарі провели на 16 хвилині протистояння. Мар’ян Швед, отримавши передачу від Сергія Мякушко, другим дотиком відправив м’яч у дальній кут воріт суперника.

Цікаво, що трьома хвилинами раніше головний арбітр скасував взяття воріт «зелено-білих» через положення поза грою. Автором голу, який так й не відбувся, став саме Сергій Мякушко.

На 80 хвилині «Карпати» втратили чудову можливість подвоїти свою перевагу. Мякушко, отримавши передачу з глибини поля, потужним ударом з середньої дистанції влучив у поперечину воріт «моряків». Гості відповіли моментом за три хвилини до кінця основного часу — Дмитро Рижук дуже сильно пробив з близької відстані, проте Артем Федецький в останній момент врятував свою команду.

Таким чином, здолавши «Чорноморець», команда Олега Бойчишина здобула перші бали у внутрішній першості. Що стосується «Чорноморця», то вони залишилися з трьома очками у своєму активі.