"Кривава Повня": як світ пережив найтриваліше місячне затемнення ХХІ століття


У ніч проти 28 липня земляни мали змогу побачити найтриваліше місячне затемненням цього сторіччя.

Воно відзначилося і фазою «Кривавою Місяця». За цей час супутник Землі змінив свій колір до яскраво червоного. Криваво-червоного кольору Місяць набув через особливості атмосфери. Та найбільш прозора саме для червоних та помаранчевих променів спектра — вони й нададуть барв місячній поверхні.

Загалом затемнення тривало 1 годину 43 хвилини.

У ніч проти 28 липня затемнення могли побачити у Східній Африці, на Близькому Сході, в Індії та на заході Китаю. Звідти відкривався найкращий вигляд. Проте спостерігати за космічним явищем можна було також з решти Африки, з Європи, в інших частинах Азії, з Австралії та східних Південної Америки.


ВідеоЕзотерик Симона Бородіна розповіла, як вплине на нас місячне затемнення

Унікальні явища на українському небі! Сьогодні відбудуться відразу дві рідкісні астрономічні події — місячне затемнення та велике протистояння з Марсом. Затемнення буде найтривалішим з початку століття, а Марс буде найбільш яскравим за останні 15 років! 

Езотерик Симона Бородіна розповіла, як вплине на нас  місячне затемнення

Повністю пропустили кривавий Місяць мешканці Північної Америки та Гренландії.


Фотогалерея

«Кривава Повня»: хроніка найдовшого місячного затемнення у ХХІ столітті (24 фото)

Також на небі можна було поспостерігати за ще одним дивовижним явищем — протистоянням Марса. Червона планета була напрочуд близько до Землі — вперше за 15 років. На небі Марс мав вигляд червоної зірки.

Помилуватися рідкісними астрономічними явищами українці змогли просто із вікна, але там, де небо не затягнули хмари.

Нагадаємо, що раніше фахівці розповіли, що робити під час магнітних бурь та найдовшого місячного затемнення у ХХІ столітті


ВідеоУкраїнці готуються спостерігати найтриваліше місячне затемнення століття

Трохи більше, ніж за годину почнеться найтриваліше місячне затемнення століття, яке українці зможуть побачити просто з вікна. Як затемнення зустрічають у світі, яке ще астрономічне явище можна побачити на небі, та що про затемнення кажуть астрологи – ТСН дізнавалася. 

Українці готуються спостерігати найтриваліше місячне затемнення століття

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *