"Манчестер Сіті" здобув супервольову перемогу над "Баварією", Зінченко провів увесь матч

Англійський «Манчестер Сіті«, за який виступає українець Олександр Зінченко, переграв мюнхенську «Баварію» у рамках International Champions Cup.

Цікаво, що першими відкрили рахунок у матчі гравці німецької команди. Мерітан Шабані на 15 хвилині зустрічі з лінії воротарської вдало замкнув навіс з правого флангу від Рафіньї.

За дев’ять хвилин «Баварія» подвоїла свою перевагу. Арьєн Роббен, отримавши передачу з глибини поля, спокійно прийняв м’яч та ефектно перекинув голкіпера «городян».

Перед самою перервою «манкуніанці» зуміли відіграти один гол. Бернарду Сілва розкішним ударом у кут воріт зробив рахунок на табло 1:2. На 52 хвилині команда Хосепа Гвардіоли зрівняла рахунок у грі. Лукас Нмеча опинився першим на добиванні після дальнього удару від Філа Фодена.

Перемогу «Манчестер Сіті» приніс все той ж Бернарду Сілва, який на 70 хвилині відправив м’яч точно у ближній кут воріт, встановивши таким чином остаточний рахунок — 3:2.

Що стосується Зінченка, то він провів на полі усі 90 хвилин.

Зазначимо, що цей поєдинок був останнім для обох клубів на цьому турнірі. Після 3 турів в активі «Манчестер Сіті» та «Баварії» по три бали. Вони вже точно не стануть переможцями цих змагань.