"Місія нездійсненна": Том Круз змусив відомого ведучого стрибнути з парашутом з чималої висотиВідомий ведучий Джеймс Корден, який нещодавно зняв у пародійному відео Вікторію Бекхем, вирішив запросити до себе у шоу Late Late Show Тома Круза, який у новому фільмі «Місія Нездійсненна. Наслідки» стрибнув з парашутом з висоти понад 8 тисяч метрів.

В ефірі Late Late Show Корден дорікнув кінозірці в тому, що його висотний затяжний стрибок з парашутом у фільмі «Місія нездійсненна: Наслідки» — «суща дурниця». Тому Том Круз, своєю чергою закликав Кордена відповісти за свої слова і запропонував тому парі — якщо той разом з ним повторить трюк, то актор стане гостем його шоу. 

Джеймс погодився. Проте Круз наполіг на висотному затяжному стрибку, який часто застосовується військовими. Висота розкриття парашута в такому стрибку, як правило, в два рази менше звичайної — не 1,2 кілометра, а 600 метрів, повідомляє видання Мirror.

Перед стрибком чоловіки пройшли спеціальну підготовку. З огляду на те, що Джеймс збирався стрибнути вперше, він робив це в тандемі з інструктором. А ось досвідчений Том Круз виконав стрибок з висоти понад 4,5  тисяч метрів самостійно.

У стрибку актор намагався підбадьорити ведучого, хапаючи його жартома за руку і показуючи, що все в порядку. У підсумку всі учасники приземлилися успішно.

Нагадаємо, днями Том Круз взяв участь у шоу Джиммі Феллона The Tonight Show, де розіграв кумедну сценку-пародію на «Місію Нездійсненну».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *