"Шахтар" завдяки потужному першому тайму розгромив "Арсенал"

Донецький «Шахтар» у рамках 2 туру української Прем’єр-ліги розгромив київський «Арсенал» з рахунком 3:0.

Команда Паулу Фонсеки відкрила рахунок у протистоянні вже на 10 хвилиніЖуніор Мораєс вдало підставив ногу та розстріляв голкіпера «канонірів» після вишуканої передачі від Тайсона.

На 31 хвилині «гірники» подвоїли свою перевагу. Новачок донеччан Фернандо, отримавши пас від все того ж Тайсона, спокійно переправив м’яч з середньої дистанції точно у кут воріт.

За шість хвилин «Шахтар» втретє засмутив воротаря гостей — Тайсон, прибравши суперника на замасі після вдалого розіграшу кутового, пробив з лінії штрафної точно за призначенням.

На 71 хвилині стався дебют ще одного новачка донецької команди — Маркіньос Сіпріано вийшов на поле, змінивши Фернандо.

Отже, перегравши «Арсенал», «Шахтар» набрав вже шість очок та наздогнав таким чином «Динамо» та «Олександрію«. Утім, завдяки кращій різниці забитих та пропущених голів саме «гірники» очолюють турнірну таблицю. Що стосується «Арсенала», то в його активі поки що немає залікових балів.