"В Горлівський морг поїдуть лапті з Уралу". Військовослужбовець розповіла про запеклі нічні бої

У ніч проти неділі, 29 липня, в зоні проведення Операції об’єднаних сил точились запеклі бої. Про це написала у своєму Facebook військовослужбовець ЗСУ Вікторія Руденко.

«Всю ніч на різних ділянках були запеклі бої…але здебільшого ми працювали у відповідь на любий постріл…макаки цієї ночі отримали добре, наших хлопців це звичайно не верне, але все рівно приємно, що працівників ордловських моргів роботою завалили…в Горлівський морг наприклад поїдуть лапті з зашквареного Уралу», — повідомила Вікторія.»

Всю ніч на різних ділянках були запеклі бої…але здебільшого ми працювали у відповідь на любий постріл…макаки цієї…

Опубліковано Viktoriya Rudenko Субота, 28 липня 2018 р.

Також військова розповіла, за яких обставин загинули двоє захисників – бій стався у Кримському.

«Кримське…білий день…прийшла біда…15 орків штурманули опорник…бій йшов 2 години…атака відбита…але в нас 2 загиблих та 2 поранених…у ворога 4 – 200-х та 6 – 300-х…це війна, давайте не забувати про це», — написала військовослужбовець.

Кримське…білий день…прийшла біда…15 орків штурманули опорник…бій йшов 2 години…атака відбита…але в нас 2 загиблих та 2 поранених…у ворога 4-200х та 6-300х…це війна,давайте не забувати про це.

Опубліковано Viktoriya Rudenko Субота, 28 липня 2018 р.

Нагадаємо, Упродовж минулої доби, 28 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил загинули двоє українських військових, двоє отримали поранення

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *