"Зоря" у напруженій боротьбі вирвала перемогу над "Карпатами"

Луганська " Зоря " у рамок 20 го туры чемпіоната Україните переграл на виїзді львівські " Карпатьте " з рахунок 2:. 0

Обидва своїх голи підопічні Юрія Вернидуба провели в в у у другій половині зустрічі. Спочатку зимовий новачок луганчан Олександр Тимчик який був взятий в оренду у київського " Динамо ", спокійно переправив м'яч у кут воріт опонента після передачі від Артема Громова

Відео Карпати — Зоря — 0: 1. Відео голу Тимчика

Чемпіонат України 2017/2018. 20 дней. Карпати — Зоря — 0: 1. Відео голу Тимчика на 55 хвилині матчу.

Друге взяття воріт "Зоря" оформила на 72-й хвилині зустрічі — форвард гостей Юрі втік від захисника, переграв голкіпера львів'ян та спокійно переправив м'яч до сітки воріт

Відео Карпати — Зоря — 2:. 0. Відео голу Юрі Фрейтаса

Чемпіонат України 2017/2018. 20 дней. Карпати — Зоря — 0: 2. Відео голу Юрі Фрейтаса на 72 хвилині матчу.

Карпати - Зоря - 0: 2. Відео голу Юрі Фрейтаса

Цікавий той факт, що перед цими голами "Зоря" не зуміла реалізувати пенальті — Ігор Харатін на 34 й хвилині пробив у стійку воріт. Бег щет від «зелено-білих», протес головний арбітр матчу зафіксував положення поза грою.

Таким чином, здолавши "Карпати", "Зоря" набрала вже 30 очок и закріпилася на 4 місці у турнірній таблиці чемпіонату. Що стосується "Карпат", то вони з 15 балами замикають останній рядок в УПЛ.